اروند رهگستران پویا   >   معرفی شرکت

درباره اروند

شرکت اروند رهگستران پویا با تکیه بر به‌روش‌ها و استانداردهای معتبر بین‌المللی، مجموعه‌ای پیشرو در ارائه خدمات نوسازی (Remanufacturing)، بازسازی (Rebuild)، تعمیر اساسی (Overhaul)، و فروش قطعات ماشین‌آلات راهسازی و معدنی در ایران است. از طرف دیگر، اروند فعالیت در زمینه معدن هوشمند،  ارائه خدمات تحول و توسعه سازمانی و مدیریت نت را نیز آغاز کرده است.
ماموریت اروند خلق ثروت از طریق کارافرینی، شناسایی و بهره برداری خلاقانه و آینده نگرانه از فرصتهای ارزش آفرین در صنایع و معادن است.
چشم انداز ده ساله: اروند رهبر یکی از برترین شبکه های ارائه خدمات و محصولات مهم و اساسی به صنایع و معادن در سطح بین المللی است.
اروند به همراه اندیشکده آفتاب آینده به تاسیس شتابدهنده و میز اشتراکی صنعت معدن پرداخته است.

معرفی بیش‌تر

اروند رهگستران پویا یک شرکت پیشرو و خلاق ایرانی با سوابق روشن و درخشان در زمینه نوسازی، بازسازی و اورهال ماشین آلات راهسازی و معدنی است. همچنین این شرکت در خصوص ارائه خدمات مرتبط با تامین قطعات ماشین آلات در داخل و خارج از کشور، تعمیر و نگهداری ماشین آلات (بر اساس سیستم NET پیشرفته)، هوشمندسازی و بهینه سازی در معادن و تامین دستگاه‌های فیلتراسیون گازوییل و روغن فعالیت می‌کند. ما حامی مشتریان خود هستیم و به همین منظور خدماتی در زمینه گارانتی قطعات و ماشین آلات نوسازی شده، برای مشتریان‌مان در نظر گرفته ایم. راهبرد شرکت اروند رهگستران پویا از بدو تاسیس بر پایه پیشرفت و توسعه پایدار بوده و در حال حاضر برای ۴۸ نفر بطور مستقیم و ۹۷ نفر بطور غیرمستقیم ایجاد اشتغال نموده است. برای آشنایی بیش‌تر با اروند استراتژی‌ها و اهداف، مدیران و تیم، شرکتهای همکار و زیرمجموعه را مطالعه کنید.

ارزش‌ها و راهبردهای اروند

1 – چابکی – چابکی در همه قسمت‌های کار
2 – کیفیت – کیفیت بالاتر از همکاران به نسبت قیمت خدمات
3 – مشتری مداری – استفاده دائمی از بازخورد مشتریان و شرکا
4 – تحول – تحول و بهبود هوشمندانه دائمی در سازمان و خدمات
5 – نوآوری و خلاقیت – تفکر و بررسی دائمی جهت حل نوآورانه چالش‌های شرکت و مشتریان

علاوه بر ارزشهای بنیادین یاد شده، درک و عمل اکوسیستمی یعنی مطالعه، ارزش آفرینی و نقش آفرینی مثبت در اکوسیستم تجاری-صنعتی شرکت، پایایی، زیست پذیری و آبادانی و فرهنگ کار گروهی و جمعی، اخلاق مداری و عدالت سازمانی و حرفه ای در اروند از اهمیت ویژه برخوردار هستند.

تحول سه تا هفت ساله شرکت اروند

اروند با درک لزوم تحول مستمر و پیشرفته ، و لزوم تعریف برنامه های پیاپی تحول و توسعه، برنامه تحول و توسعه سه تا هفت ساله بر اساس این ابعاد پیشرفت سازمانی و چارچوب ها و استانداردهای روز دنیا را در دستور کار داشته است تدریجا به سطح بلوغ سازمانی شرکتهای پیشرو دنیا دست یابد 

چارچوب کلی برای ابعاد مختلف مدیریت تحول : مدیریت تحول جامع (TCM)

  • بعد مدیریت فرایند : CMMI , BPMN 
  • بعد مدیریت پروژه ، برنامه و پرتفولیو: Agile , PMBOK , MSP ,MOP
  • بعد مدیریت ریسک : RCM , MOR , ISO15288 
  • بعد مدیریت کیفیت : RCM III ,ISO15288 , ISO9001 
  • بعد خاص صنعت تعمیر و نگهداری : RCM3 
  • بعد مدیریت دانش : Total Elevtronic image (Digital Twin)
  • مارد دیگر در دست بررسی و اقدام 

بسیاری از پیشرفتهای صنعتی و سازمانی کشورهایی مانند آمریکا،آلمان و انگلستان مدیون پیاده سازی تدریجی قوی اما کاستمایز شده چهارچوب ها و روشهای برتر مانند CMMI , MSP , MOR , MOP است . البته ایزوها و روشهای دیگر هم در صورت پیاده سازی موثر و دلسوزانه اثر خوبی می توانند داشته باشند . 

دکتر آرمین شمس ، مدیر تحول و توسعه اروند

Transformation@ArvandRP.com